Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Podbrdský pohár

propozice

výsledky

O druhém srpnovém víkendu proběhl již VI.ročník Podbrdského poháru

 

Zázemí jsme opět našli v příjemném prostředí restaurace u Kozlerů v Mirošově, kde se o nás přímo "královsky" starala paní Málová se svým personálem. Atmosféra byla jako již tradičně přátelská - mezi vůdci byli nováčci, ale i staří zmámí, kteří na "Pordbrďák" šli již po několikáté...
Stejné to bylo i mezi rozhodčími, kde byli jak ti, kteří nechyběli ani u jednoho ročníku, ale i pro nás nově objevení...
Zahájení se opět ujal starosta města Hrádek u Rokycan, pan Jaroslav Perlík v jehož honitbě se zkoušky pořádají. Pro vítěze věnoval zajímavou publikaci s věnováním.
 
Sobotní Lesní zkoušky dokončilo jen 9 psů - 3 se stala osudná "barva". Z těchto 9-ti psů byli jen ti v I.ceně a tak bylo jasné, že vítězem Podbrdského oháru se může, při troše štěstí, stát jeden z těchto tří..., ale vše záleželo na nedělních Vodních zkouškách.
Vodní zkoušky dokončilo 10 psů - dvěma se nepovedl Handling dvou kachen a tím pro ně zkouška skončila.
Po sečtení bodů u psů, kteří dokončili obě zkoušky v první ceně, bylo rozhodnuto - vítězem se stal labradorský retriever Corben Orinco s vůdkyní Jiřinou Kolářovou na druhém místě pak skončil také labrador Áres Benison s vůdkyní Mgr. Markétou Mynaříkovou - pouze tito dva psi dokončili obě zkoušky v první ceně!
 
Moc děkujeme sponzorům, kteří věnovali hodnotné ceny a všem startujícím za přispění k nádherné atmosféře pohodových zkoušek.
 
 

 

 

9.-10.8.2014 VI. ročník Podbrdského poháru

O popularitě Podbrdského poháru jsme se přesvědčili hned v lednu, kdy začali chodit první přihlášky na tyto již tradiční dvoudenní zkoušky.

Během třech týdnů od přijetí první přihlášky byl Podbrdský pohár obsazen a do současné doby registrujeme další 4 náhradníky.

S kým se tedy letos uvidíme:

Jméno psa Vůdce Plemeno
Árés Benison Mgr. Markéta Mynaříková LR
Anabell Benison Mgr. Petra Bednářová LR
Benny od Hradu Valdek Bc. Simona Rezková FCR
Crazy z Muchovy boudy Blanka Petrovická LR
Angel Heart Magic Spell Ivana Žáková GR
Ashley od Hradu Valdek Alice Valentová FCR
Lolita Brown Aknel Top Alice Valentová FCR
Bella od Hradu Valdek Luděk Valenta FCR
Angel Wings Magic Spell Leoš Cvrček GR
A'Future is Flynn Caniwergi's Petra Hadačová LR
Bonny Liz Horské vršky Irena Pacholíková LR
Brilliant Soul of White Enny Martina Horká GR
Corben Orinco Jiřina Kolářová LR
Baddy z Líšeňské planinky Ing. Marta Novotná GR

 

Rozhodčí

Vrchní rozhodčí OMS
František Kuneš Rokycany
   
Rozhodčí  
Jaroslava Kunešová Rokycany
Jaroslav Bejda Plzeň
Jarmila Tučková Plzeň
Pavel Košan Plzeň
Stanislav Uriánek Klatovy

 

TOPlist