Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Všestranné zkoušky

propozice

přihláška

Všestranné zkoušky retrieverů 25.-26.10.2014
CACT, res. CACT
 
Původní termín na začátku září jsme museli uvolnit, protže ve stejném termínu se konají i všestranky u konkurenčního klubu a bylo nám líto, aby se vrcholové akce klubu kryly. A tak jsme systémem "škatulata hejbejte se..." přesunuli všestranky na konec října.
 
Zázemí nám již tradičně poskytne restaurace Hamrovka, kde bude v sobotu 25.10.2014 od 18-ti hodin probíhat i společenský večer.
 
Přihlášku vyplňte přes webové rozhraní na stránkách Retriever klubu CZ nebo si ji stahněte a vyplněnou zašlete na adresu: Alena Klasnová, Ejpovice 34, 33701 Rokycany.
 
 
Ubytování
Penzion Hamrovka, který patří k restauraci Hamrovka je celý zamluvený pro potřeby pořadatele, proto vás prosím, aby jste tento penzion již dále nebombardovali dotazy na možnost ubytování.
Ubytování si každý účastník zajišťuje sám a to buď přmo v Dobřívě, kde je možost ubytování v Ubytovně TJ Sokol, nebo v několika penzionech, které jsou přímo v Dobřívě.
Dále v nedalekých vesničkách kolem Dobříva nebo přímo ve městě Rokycany, které jsou od Dobříva vzdáleny cca 8km.
V Rokycanech je pak možnost ubytování v penzionu LE a MY, kde vás rádi přivítají i s vašimi čtyřnohými miláčky.
 
 
 

Přihlášení

 

Jméno psa Vůdce Plemeno
Armani Dylan Excellent Bahati František Švec GR
Energy for Fun Brdské zlato MVDr. Libuše Štorková GR
Bonny LizHorské vršky Irena Pacholíková LR
Crazy z Muchovy boudy Blanka Petrovická LR
Corben Orinco Jiřina Kolářová LR
Áres Benison Mgr. Markéta Mynaříková LR
I´m Your Forever Brdské zlato Ing. Irena Zárubová GR
Benny od Hradu Valdek Bc. Simona Rezková FCR
Angel Heart Magic Spell Ivana Žáková GR
Angel Wings Magic Spell Leoš Cvrček GR
Brilliant Soul Of White Enny Martina Horká GR
Bella od Hradu Valdek Luděk Valenta FCR
Etna De Ria Vela Jana Taubrová GR
Amorgen Laure Alcar Jana Taubrová GR
Kolombo Gemini Aurum Iveta Mandíková GR
Olivia z Ročkova Kateřina Kapounová LR
Coffi z Velkých nadějí Martin Pavlík GR
Extra Much Love Apollo Thirteen Kateřina Pernická LR
Verita Vince in Bohemia Bras Mgr. Markéta Mynaříková LR
Ashley od Hradu Valdek Alice Valentová FCR
Flamboyant Starlight Oasis of Peace Jan Vrána FCR
Armóns Golden Hevanar Helena Chvalovská GR
     
     

 

Nominovaní rozhodčí:

Vrchní rozhodčí OMS
Stanislav Uriánek Klatovy
   
Rozhodčí  
Karel Stejskal Strakonice
František Kuneš Rokycany
Jaroslava Kunešová Rokycany
Jan Šlouf Rokycany
Jaroslav Bejda Plzeň
Jarmila Tučková Plzeň
Václav Turhober Plzeň
Jaroslav Gruber Plzeň
Václav Koldinský Plzeň

Sponzoři všestranných zkoušek:

 
 
 
 
 
COOKIES
psí sušenky a dorty - Alice Valentová
 
 
Soukromý zemědělec
Miloslav LUKÁŠ
Toužetín 1, Louny
 
 
ChS Benison - manželé Bednářovi
 
Centrum sociálních služeb Stod
 
ChS Magic Spell - Jana Baslová
 
 
TOPlist